محل تبلیغات شما

با شرایط پیش آمده این روز ها از قبیل گرانی و افزایش مرگ و میر، عده ی بسیاری از افراد دچار افسردگی می شوند. درمان افسردگی نیز کار چندان دشواری نیست اگر نکات گفته شده در ادامه این مقاله را دنبال کنید. با این حال ناراحتی، خستگی، بدبختی  و از این نوع احساسات حداقل یک بار در وجود همه ما پدید آمده اند، اما در همه ما به یک اندازه عمر نمی کنند. این احساسات می توانند یک روز، یک هفته و شاید هم بیشتر باقی بمانند.

اما کم پیش می آید  که این قبیل از احساسات روند زندگی ما را دچار بی نظمی و تناقض کنند. اگر از این احساسات ساده فراتر بریم، وارد مرحله افسردگی می شویم و حس افسردگی پدید می آید. این حس اغلب طولانی تر و قویتر از حس ناراحتی و خستگی است.

پیدایش این حس در وجود ما معلول عوامل بسیاری از جمله شرایط محیطی، ژن ها، جنسیت، الکل، شخصیت و. می باشد. این بیماری  تاکنون گریبان ۳۴۰ میلیون بیمار را در سراسر جهان گرفته است. امروزه درمان افسردگی از مهم ترین مسائل پزشکی و بشری شده است.

راه های درمان افسردگی چیست؟

راه های پیشنهادی برای درمان افسردگی سریع کم نیست. تمرکز بر حواس (اصطلاحا مدیتیشن) یکی از راه های پیشنهادی برای درمان افسردگی می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر دچار این بیماری بوده و به فکر درمان افسردگی هستید، به فکرهایی که به سرتان می زند تمرکز نکنید و بگذارید کار خودشان را کنند.

از شایع ترین راهکارهای درمان افسردگی سریع میتوان به گفتگو و صحبت درباره احساسات خود با دیگران اشاره کرد. این راه درمان علاوه  پیش بردن روند درمان می تواند دریافت حمایت های عاطفی از اطرافیان را برای شما به دنبال داشته باشد‌. دکتر جرج کروک با تحقیقات ۱۴ ساله خود در محبث افسردگی؛ کم خوابی  و قطع ارتباط را از علائم پنهانی این بیماری می داند!

بنابراین نظریه برگرداندن آرامش به اوقات فراغت از راه های مناسب برای درمان افسردگی Depression می باشد. شما می توانید با انجام ورزش هایی مانند یوگا، رفتن به سونا  یا حتی ساده تر از آن گرفتن دوش آب گرم این آرامش را بدست آورید.

یادمان باشد هیچ رژیم جادویی که بتواند افسردگی را درمان کند وجود ندارد! افسردگی در برخی از موارد باعث پرخوری افراد می شود، پس کنترل تغذیه کمک زیادی در درمان افسردگی به شما می کند. نمیتوان قطعی گفت ولی غذاهایی با اسید چرب امگا ۳ و اسید فولیک مانند اسفناج می تواند شما را در این مسیر یاری دهد.

برای از بین بردن روند افزایشی اضطراب سعی کنید در روز ۳۰ دقیقه از موبایل، تلویزیون، کامپیوتر و سایر وسایلی که آسایش شما را مختل میکند دوری کنید. شما حتی می توانید از قوه تخیل خود برای درمان افسردگی استفاده کنید. به راحتی چشمهایتان را ببندید و خود را در مکانی رویایی تصور کنید.

شاید رفتن به رختخواب و همینطور بیدار شدن در زمان مشخص بتواند به شما کمک کنید. کم ارزش بودن برای دیگران، بی فایده بودن در کره خاکی و. از جمله افکار منفی در حال رشد در ذهن فرد افسرده هستند. مبارزه با این افکار بزرگترین کمکی است که می توانید به خودتان کنید. برای موفقیت در این مبارزه احتیاج به تمرین مداوم دارید، پس اگر در مراحل اول شکست خوردید نا امید نشوید.

سایت دکتر علوی یک منبع مناسب برای معرفی درمان های افسردگی است که به شما در این راه کمک می کند.

dralavi

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شب که میشه هر چی که بخوای خدمات ترجمه رسمی nicolassmdqib372 Webbplats اولین مرجع بازی DomiNations talataaf با مهارتهای خود جهانتان را تغییر دهید. پارس پالت اخبار و اطلاعات جامع و به روز طراحی سایت و سئو